Автоматизація аквапарків 

Платіжно-пропускна система для автоматизації аквапарків, басейнів, спа

Обладнання та послуги

ЗАБУДЬТЕ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ГОТІВКОВИХ НА ТЕРИТОРІЇ АКВАЗОНИ
1

Як це працює?

Ми пов'язуємо в єдину систему всі платіжні вузли, каси, платіжні термінали з одного боку, і пункти проходу, турнікети - з іншого. Ви, як керівник аквапарку, отримуєте повний контроль над усіма платежами в режимі «одного вікна» - прохід на територію, оплату паркінгу, готелю, точок громадського харчування, послуг аквазони.

Термінали для оплати браслетами на території аквапарків від «Майтек»

• Підвищується якість обслуговування клієнтів - тепер розрахунки стають більш зручними. Покупцеві не доводиться шукати розмінні гроші, чекати здачу, турбуватися за збереження готівки - будь-які операції можна зробити за допомогою браслета;

• Підвищується купівельна спроможність, збільшується середній чек або суми покупок - клієнти не обмежені наявною сумою готівки, можуть використовувати дебетові та кредитні рахунки;

• Продавець зменшує ризики, пов'язані з крадіжками і шахрайством персоналу, обігом готівки за рахунок збільшення частки безготівкових платежів.Про розрахункову систему аквапарку

Розрахункові операції з клієнтом можуть бути організовані декількома способами:

1.Депозитна система передбачає можливість надання клієнту послуг на території аквапарку і покупки товарів тільки в межах суми, що знаходиться на рахунку клієнта. Надання послуг або товарів в кредит неможливо;

2.Кредитна система закладу відкриває лімітовану кредитну лінію відвідувачеві, по досягненню якої клієнт зобов'язаний погасити цей кредит. Остаточний розрахунок з клієнтом здійснюється на виході з аквапарку.

3.Комбінована система - відкриваючи рахунок, клієнт вносить певну суму, витративши яку, йому надається кредит.

О расчетной системе аквапарка

Автоматизовані шафи для роздягалень від "Майтек"

1
2
3
4
5

Компанія «Майтек» має власне виробництво для пресування пластику (полегшеного HPL) і виготовлення шаф для роздягалень. Всі деталі шаф армовані алюмінієвим профілем. Електронні замки стійкі до агресивних дій (активний хлор) і функціонують в онлайн-режимі. На шафи діє гарантія - 10 років.

Турнікети для аквапарків від "Майтек"

Компанія «Майтек» виробляє спеціалізовані контролери, які встановлює на турнікети. Турнікети на території аквапарку встановлюються в трьох зонах:

1.Кассова зона;

2.Додаткові платні зони;

3.Прохід на екстремальні гірки.

Всі турнікети з контролерами функціонують в онлайн-режимі. Це дає можливість отримувати і аналізувати статістістичні дані.

Турникеты

Інтелектуальні датчики для водних атракціонів від "Майтек"

Для підвищення безпеки на водних атракціонах застосовуються інтелектуальні датчики різного функціоналу з метою посилення заходів безпеки і запобігання нещасним випадкам на екстремальних гірках.

Датчики

Власникам і інвесторам аквапарків

Компанія «Майтек» є членом Асоціації аквапарків України і займається впровадженням сучасних форм обліку та автоматизації фінансової діяльності розважальних центрів, до яких відносяться і аквапарки.

Завдання компанії - допомогти власникам бізнесу та інвесторам правильно організувати роботу закладу, щоб максимально залучати відвідувачів, створити для них найкращі умови обслуговування, і таким чином збільшити прибутковість бізнесу.

Сучасні технологи дозволяють здійснювати прийом платежів за товари та послуги всередині закладу в безготівковій формі за допомогою браслетів або безконтактних пластикових карток. Використання клубних систем і впровадження бонусних програм робить заклад більш привабливим і престижним. При цьому нові системи не дорожче старих, раніше використовуваних систем обліку. Однак впровадження нових систем зустрічає протидію персоналу, тому що виключається можливість розкрадання і зловживання.

Компанія виробляє і поставляє весь спектр необхідного обладнання, виконує пуско-налагоджувальні роботи, тренінг персоналу, готує і забезпечує відкриття об'єкта, виробляє безкоштовний супровід об'єкта протягом перших двох місяців після відкриття. Серед запущених нами об'єктів найбільший в Україні (на 1200 місць) аквапарк у Львові, центр дозвілля «Дивосвіт» в Києві. Нами також автоматизований великий торгово-розважальний центр «Мегамол» м.Вінниця. Автоматизований міні аквапарк в Одесі, аквапарк в місті Очаків, аквазони в центрі розваг в Єревані. А візитною карткою наших робіт по автоматизації аквапарків є найбільший аквапарк на Адріатиці - в місті Будва.

Термін виконання робіт з комплексної автоматизації аквапарку (вхідна група, громадське харчування, сауни, SPA, інші послуги, що надаються, без урахування замкової системи роздягалень) становить від 7 до 20 днів.

Компанія має представництво в Києві (для роботи з країнами СНД), у Вільнюсі (для роботи з країнами Євросоюзу), партнерів в обласних центрах України.


Генеральний директор компанії «Майтек»

Сторожук Віталій Ульянович

Тел. (067) 005 00 33

Инструкции по установкеИнструкции по установке включены
Помощь в настройкеПомощь в настройке техники
Гарантия 1 годДополнительная гарантия на 1 год
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню