"Майтек" -

Ми дбаємо про наших клієнтів!

Компанія «Майтек» є українським виробником високотехнологічної електроніки, розробником програмного забезпечення та інтелектуальних систем для житла і комерційних об'єктів.

Місія «Майтек» в тому, щоб принести на ринок інноваційні високоякісні інтелектуальні системи за найвигіднішими цінами і задовольнити попит на безпеку, захист, конфіденційність, комфорт, приватність, експлуатаційну економічність. Компанія прагне нести цінності справжньому і майбутньому поколінням через забезпечення дотримання вищевказаних якостей створення комфорту і безпеки на виробництві.

Компанія «Майтек» здійснює діяльність по комплексній автоматизації аквапарків, басейнів, нічних клубів, кафе, готелів, ресторанів, фітнес-клубів, торгових центрів та інших закладів, а також впроваджує проекти з автоматизації фінансової діяльності підприємств.

Більше 20-ти років наша компанія зі стабільним успіхом виконує завдання по впровадженню автоматизованих систем управління, використовуючи новітні технології, схеми і устаткування, які підтвердили свою ефективність на багаторічній практиці.

Компанія «Майтек» пропонує Вам комплексний підхід до автоматизації і контролю фінансових потоків на об'єктах Вашого підприємства, встановлюючи програмне забезпечення, і сама виробляє все необхідне для цього обладнання. Ми дбаємо про своїх клієнтів!

КОРОТКА ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

У 1998 році директор компанії «Майтек» Віталій Сторожук розробив і впровадив концепцію виробництва зчитувачів магнітних карт для банків і спеціальних POS-клавіатур для торгових підприємств. Незабаром після успішного стартапу було запущено виробництво промислових клавіатур для теплових електростанцій. Даний напрямок також мало великий попит у споживачів, так як вироблена продукція відрізнялася від продукції конкурентів більш високою продуктивністю, надійністю, а також довгим терміном служби.

Вироби виготовлялися в надійних корпусах і з високорівневими технічними характеристиками, що привернуло ще більшу кількість партнерів і клієнтів. Таким чином, всього за кілька років наша компанія вийшла на зовсім інший рівень ведення бізнесу і відкрила нові горизонти. Так, незабаром був запущений випуск котроллера для управління турнікетів і дитячих ігрових автоматів для торгово-розважальних установ, дитячих ігрових центрів, закладів для проведення відпочинку і дозвілля, промислових підприємств.

Однак, ми вирішили не зупинятися на досягнутому. Незабаром компанією «Майтек» були отримані дилерські права на впровадження професійних систем автоматизації R-Keeper в Україні (розробник даних систем - компанія UCS). Ми не просто є партнерами розробників R-Keeper. C 2003 року наша компанія є офіційним дилером компанії UCS.

У 2007 році компанією «Майтек» була розроблена і виведена на ринок авторська система Hotel control (Ho-Co). Паралельно з впровадженням нової, інноваційної системи автоматизації готелів було запущено виробництво зчитувачів безконтактних карт (RFID), електромеханічних карт з інтелектуальним керуванням і біометричних датчиків.

Так як наше виробництво розширювалося значними темпами, в 2008 році компанією «Майтек» був придбаний цех площею 1004,6 м2. Незабаром ми отримали права на дистрибуцію продукції фірми Custom (Італія) і купюроприймачів фірми Mei (Швейцарія). Через деякий час нашою компанією був проведений успішний випуск платіжних терміналів для прийому грошей і інтелектуальних систем SMART-сейф.

У 2010 році компанією «Майтек» було впроваджено дрібносерійне виробництво і впровадження систем Hotel control (Ho-Co) на більш ніж 150 об'єктах, а також розроблено нове програмне забезпечення для корпоративних платіжних систем наших клієнтів.

У 2011 році нам вдалося впровадити ще одне нововведення - програмне забезпечення для обробки сигналів телевізійними датчиками.

У 2013 році компанією «Майтек» були проведені розробки інтелектуальних модулів видеонаблюдения зображень на основі розпізнання осіб для безпечної діяльності на комерційних об'єктах.

У 2014 році нашими розробниками був виготовлений прототип інтелектуальної системи на основі 4D біосенсорів. У зв'язку з цим, ми запустили виробництво Wi-Fi - модулів для бездротової передачі даних з вироблених контролерів. В добавок до впровадженим системам ми також розробили системи offline-платежів на основі RFID карт.

У 2015 році фахівці компанії «Майтек» вдосконалили характеристики чинного програмного забезпечення і розробили технічні специфікації для готелів і будинків по догляду і турботи за літніми людьми і людьми з обмеженими можливостями. В цьому ж році нам вдалося вийти на новий ринок: компанія отримала дилерські права на R-keeper в Чорногорії.

2016 рік також був багатий на розробки: співробітниками нашої компанії було створено портативний зчитувач для offline- і online-платежів з Wi-Fi інтефейс. Незабаром наш авторський проект 4Biosens отримує сертифікат якості в рамках програми Горизонт 2020.

На даний момент компанія «Майтек» надає свої послуги автоматизації бізнесу в 9 країнах світу. Ми автоматизували більше 1 000 об'єктів, і ні в якому разі не збираємося зупинятися на досягнутому! Нашими фахівцями розробляються новітні технології автоматизації для Вашого успішного, комфортного і прибуткового бізнесу!

НАШІ ПЕРЕВАГИ

1999

рік заснування компанії

9

країн, в яких встановлено наше обладнання і ПЗ

1000

м.кв. власних виробничих площ

1000

автоматизованих об'єктів

Name
Email
Phone
Ім'я
Телефон
E-mail
Коментар
Даю свою згоду на обробку своїх персональних даних та погоджуюсь з   Правила обробки
Дякую! Вашу заявку відправлено

Ми завжди раді Вашим питанням і пропозиціям!

Скористайтеся формою зліва, щоб задати своє запитання, залишити відгук або пропозицію. Будь зворотній зв'язок вітається, і Ви обов'язково незабаром отримаєте відповідь від керівництва.

+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню