АВТОМАТИЗАЦІЯ ПАРКУ АТРАКЦІОНІВ

Рішення від компанії «Майтек» розроблені провідними фахівцями нашого підприємства, і засновані на їхньому досвіді роботи з різноманітними розважальними, торговельними, ігровими та спортивними об'єктами, які ми оснащуємо високотехнологічними інструментами і системами вже більше 20 років!

ПЕРВЫЙ БЛОК

Обладнання та послуги, які ми надаємо для автоматизації парку атракціонів

1

Пропонуємо Вашій увазі нову систему оплати в парках атракціонів від компанії "Майтек"!

Спеціального для Вашого парку атракціонів ми розробили кілька видів карт для оплати послуг: карту постійного відвідувача і карту разового користування.

Карта постійного відвідувача завжди залишається в користуванні клієнта, її власник має особистий кабінет на сайті Вашого парку, має привілеї в обслуговуванні, має можливість брати участь у розіграшах та акціях.

Карта разового користування є картою заставного типу, тобто після закінчення користування нею все гроші, які залишилися на карті, повертаються на касі її власнику.

Баланс карт можна перевірити шляхом сканування QR-коду карти, в терміналах.

Все, що потрібно зробити відвідувачам - придбати певний тип карти на касі Вашого парку атракціонів і внести на карту певну суму грошей. Все, що потрібно зробити Вам - звернутися до компанії «Майтек» за першокласним рішенням для модернізації Вашого бізнесу і залучення нових відвідувачів!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю своё согласие на обработку своих персональных данных и соглашаюсь с Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Инструкции по установкеИнструкции по установке включены
Помощь в настройкеПомощь в настройке техники
Гарантия 1 годДополнительная гарантия на 1 год
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню