Раді представити Вам кращі проекти від компанії "Майтек"!

Більш ніж за 19 років компанія «Майтек» успішно автоматизувала понад 1 000 об'єктів , серед яких грандіозні аквапарки, готелі класу «люкс» і бюджетні готелі, торгово-розважальні центри і парки атракціонів, дитячі ігрові центри і сучасні коворкінг-кафе, прохідні підприємств, ресторани, Батутні центри, будинки і безліч інших об'єктів!

За нашими плечима багато досвіду, і ми хотіли б поділитися з Вами подробицями створення наших найуспішніших проектів!

Автоматизація кафе «Wendy's» і «Dunkin 'Donuts» в Грузії

1 червня 2018 року компанією «Майтек» був впроваджений самий ексклюзивний, незвичайний, технічно складний, і грандіозний проект - автоматизація партнерських кафе Wendy's і Dunkin 'Donuts в самому серці славної Грузії - її столиці Тбілісі.

Ми із задоволенням поділимося з Вами подробицями розробки і впровадження системи автоматизації, розробленої спеціально для даних закладів, а також ознайомимо Вас з усіма деталями і перевагами використання наших авторських розробок!

Для початку ознайомимо Вас із специфікою закладів та їх особливостями. Отже, Wendy's - це всесвітня мережа кафе, яка розширюється стрімкими темпами завдяки системі франшиз. Головною особливістю кафе Wendy's в Тбілісі є те, що саме в цьому закладі, на відміну від інших закладів даної мережі, присутня зал з ігровими автоматами для дітей.

До того моменту, як власник кафе Wendy's звернувся до представників компанії «Майтек», в закладі діяла система оплати ігор на автоматах жетонами, що є досить застарілою тенденцією. У свою чергу, ми запропонували нашим клієнтам інноваційну схему автоматизації : не просто заміну простих жетонів на карти, але і введення двох чіпів на самих картах: один чіп - бонусний (накопичувальний), другий чіп - безпосередньо електронні гроші клієнта (в даному випадку - грузинські ларі).

Таким чином, у відвідувачів кафе з'явилася можливість при замовленні їжі або використанні ігрових автоматів накопичувати бонуси і розплачуватися електронними грошима , що в значній мірі удосконалив якість обслуговування, а також мінімізувало варіант нечесних дій з жетонами з боку персоналу закладу. Адже до впровадження карткової системи оплат куплені відвідувачами жетони могли провести повз каси. Таким чином, ми не тільки оптимізували роботу закладу Wendy's, а й підвищили прибуток кафе за рахунок вилучення грошових махінацій з жетонами.

Що стосується впроваджених автоматизованих карткових систем, вони функціонують як в онлайн, так і в оффлайн-режимі . Паралельно з впровадженням карткової системи оплат компанія «Майтек» також встановила спеціалізовану програму на касі закладу, з додатковим пристроєм під назвою «енкодер» , який є «посередником» між встановленої касової програмою і картками клієнтів.

Що стосується самих ігрових автоматів, на них були встановлені спеціальні контролери , які показують цінову політику різних ігор, і проводять транзакції: спочатку у відвідувачів списуються кошти з бонусного рахунку, і лише потім - з основного (електронні ларі). Досить вагомим гідністю даних контролерів є те, що співробітники закладу відповідно до вимоги керівництва можуть міняти тарифи на послуги ігрових автоматів в залежно від днів тижня і навіть години (коли клієнтський потік більше, коли - менше).

Так само у співробітників і власників кафе Wendy's завдяки автоматизованим рішенням від компанії «Майтек» з'явилася можливість переглядати статистичні дані по автоматам у вигляді онлайн-звітів , а на клієнтських картках завжди відображається інформація про клієнта і історії його транзакцій.

Незабаром до впровадженої нами системі в кафе Wendy's приєдналися партнери даного закладу - кафе Dunkin 'Donuts . Так як ці кафе взаємопов'язані схожими схемами обслуговування і міцними партнерськими відносинами, було прийнято рішення автоматизувати також і заклад Dunkin 'Donuts. В наслідок у відвідувачів двох кафе з'явилася можливість користуватися однією картою в двох закладах : скажімо, клієнт зробив замовлення в кафе Dunkin 'Donuts, йому накопичилися бонуси на карту, які він або його дитина може використовувати при відвідуванні ігрового центру в кафе Wendy's. Дана система користується великою популярністю у відвідувачів двох грузинських закладів, і дозволяє популяризувати послуги одного кафе через послуги іншого, а бонусна система прекрасно утримує постійних клієнтів і залучає нових!

Що стосується технічної складової впровадження такої складної системи відразу в двох кафе, компанія «Майтек» створила 8 локальних серверів , які під'єднані до головного сервера в центральному офісі закладів. Таким чином, відбувається синхронізація даних, і на локальні сервера надходять відомості про картки клієнтів кафе Wendy's і Dunkin 'Donuts. Завдяки такого роду автоматизованій системі електронний гаманець відвідувачів функціонує навіть в оффлайн-режимі , що є величезною перевагою як для клієнтів обох грузинських закладів, так і для їх обслуговуючого персоналу.

Компанія «Майтек» йде в ногу з часом, і завжди шукає нові інноваційні підходи до професійної автоматизації об'єктів, удосконалюючи діючі технології та впроваджуючи нові проектні рішення! Ми не тільки піклуємося про наших клієнтів, але і проявляємо індивідуальний підхід до кожного підприємства

Автоматизація аквапарку «Budva» в Чорногорії

Одним з наших найграндіозніших проектів є комплексна автоматизація аквапарку в самому серці сонячної Чорногорії - місті Будва. Аквапарк, названий на честь самого міста, є найбільшим і масштабним у всій Адріатиці, з площею близько 41 000 кв. м і добової прохідністю більше 6 000 чоловік! У аквапарку «Будва» своя інфраструктура з безліччю атракціонів для всіх вікових груп відвідувачів, а також з ресторанами, дитячими кафе-буфетами, міні-барами і сувенірними крамницями на території.

У 2016 році компанія «Майтек» повністю автоматизувала даний об'єкт! За нас говорять цифри: ми облаштували в аквапарку «Будва» більш 940 шаф для роздягалень з електронними замками , забезпечили аквапарк більш ніж 2 500 безконтактними браслетами , повністю автоматизували вхідну групу - встановили турнікети і касове обладнання . Компанією «Майтек» також була проведена комплексна автоматизація ресторану, кафе і бари на території аквапарку, результатом якої стало успішне впровадження програмного комплексу для закладів подібного типу R-Keeper - для обслуговування клієнтів на касовому і обліку ресурсів на менеджерський рівнях.

Однак ми підвищили власну планку, і на даний момент встановлюємо на атракціонах аквапарку спеціалізовані датчики руху, деформації та кутів нахилу , щоб перебування відвідувачів у парку було більш безпечним і комфортним, а обслуговування проводилося на вищому рівні!

Десятки тисяч відвідувачів, мільйони кубометрів води, високі технології механізації - все це величний чорногорський аквапарк «Будва» з автоматизованими проектами і рішеннями від компанії «Майтек»!

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Автоматизація дитячого ігрового центру «Top Fun» в Словаччині

Мабуть, найцікавішим проектом в секторі автоматизації дитячих ігрових центрів є співробітництво компанії «Майтек» з словацьким закладом «Top fun», який знаходиться в столиці Словаччини - місті Братислава.

Дитячий ігровий центр «Top fun» являє собою модернізоване заклад з кімнатами для дитячих ігор - як з віртуальною реальністю, так і з реальними ігровими об'єктами.

Компанія «Майтек» забезпечила ігровий центр «Top fun» спеціальними автоматизованими картами , які дозволяють власникам закладу стежити за діями персоналу , навіть коли власники знаходяться поза дитячого ігрового центру. Таким чином, заміна простих монет для ігрових автоматів на спеціальні карти для клієнтів дозволила краще контролювати персонал і можливі нечесні дії з його боку (в той час як монети можна «провести» повз касу, дії з картами є повністю автоматизованими , і таким чином виключається варіант обману клієнтів і власників з боку персоналу).

Таким чином, компанія «Майтек» не тільки оптимізувала процес видачі монет клієнтам, зробивши їх перебування в дитячому ігровому центрі більш комфортним, але і підвищила прибуток центру , так як у персоналу більше немає можливості проводити нечесні дії з жетонами для ігор.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Автоматизація всеукраїнської мережі батутними арен «Flypark»

Одним із наймасштабніших проектів автоматизації об'єктів сектора батутними центрів є наша співпраця з мережею батутними арен «Flypark» . Компанія «Майтек» справила комплексну автоматизацію вхідної групи даного закладу, встановила турнікети , зчитувачі карт , частково модернізованими сферу дитячих ігрових автоматів

Ми провели роботи по автоматизації на батутними аренах «Flypark» в таких містах як Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпро, Кременчук, Львів, Мелітополь, Запоріжжя, Сєвєродонецьк, Кам'янське, Черкаси, Рівне , Харків і Київ.

На даний момент мережа батутними арен «Flypark» є перевіреним партнером компанії «Майтек». Ми пишаємося виконаною нами роботою і можемо сміливо пропонувати свої послуги як невеликим батутними центрам, так і масштабним мереж батутними арен по всій країні!

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Автоматизація львівської приватної школи «Ecoland»

Одним з найбільш нетривіальних закладів, які нам доводилося автоматизувати, виявилася приватна школа «Ecoland» у Львові. Дана школа славиться своєю власною освітньої платформою, центром підтримки, інфраструктурою, командою професіоналів і популяризацією здорового способу життя.

Компанія «Майтек» надала одній з кращих приватних шкіл міста Львова послуги з автоматизації вхідної групи . Таким чином, ми мінімізували можливість учня приватної школи прогулювати заняття за рахунок впровадженої системи контролю за спеціальними браслетів . При такій автоматизованій системі також виключається можливість проникнення на територію навчального закладу сторонніх осіб , у яких немає спеціальної перепустки або браслета.

Компанія «Майтек» піклується не тільки про контроль персоналу і клієнтів, а й про їхню безпеку! Автоматизація шкіл та інших навчальних закладів - найвірніше рішення для поліпшення дисципліни учнів і впевненості в їх захищеності!

1
2

Автоматизація готелю "Monysto" в Буковелі

У 2014 році черговим об'єктом автоматизації від компанії «Майтек» став готель "Monysto" , який знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі. Відмінна риса даного готелю полягає в тому, що всі оздоблювальні матеріали, використані при будівництві і формуванні інтер'єру, не мають шкідливих речовин, тобто це один з небагатьох готелів, виконаних в еко-стилі

Ми не тільки повністю автоматизували цей об'єкт, але і розробили декоративні накладки на наші прилади спеціально під еко-стиль та імідж готелю "Monysto".

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й розробимо эксклюзивний дизайн наших приладів спеціально під інтер'єр Вашого готелю!

1
2
3
4
5

Автоматизація мережі магазинів «Eva»

Компанія «Майтек» забезпечила мережу магазинів «Eva» обладнанням для автоматизації процесу продажів. Техніка, встановлена нашими фахівцями, ефективно функціонує, оптимізуючи роботу персоналу і надаючи клієнтам магазинів комфортний рівень обслуговування.

Автоматизація всеукраїнської мережі магазинів «Roshen»

Компанія «Майтек» також успішно забезпечила мережа магазинів «Roshen» по всій території України обладнанням для автоматизації процесу продажів. Техніка, встановлена нашими фахівцями, ефективно функціонує, оптимізуючи роботу персоналу і надаючи клієнтам магазинів комфортний рівень обслуговування.

1
2

Автоматизація готелю «Kasimir Resort» в Буковелі

Ще однією гордістю компанії «Майтек» є комплексна автоматизація одного з кращих готелів в Буковелі - Kasimir Resort Hotel, з номерним фондом в кількості 80 категорій стандарт, стандарт плюс, сімейний стандарт і люкс. Ми автоматизували готель "Kasimir Resort" включаючи не тільки номерні фонди різних класів, а й великий затишний ресторан на 160 осіб.

Автоматизація вхідної групи готельного комплексу «Voda» в Буковелі

Фахівці компанії «Майтек» здійснюють як комплексну, так і локальну автоматизацію об'єктів бізнесу. Представники готельного комплексу «Voda» в Буковелі звернулися до нас з необхідністю впровадження рішень для автоматизації вхідної групи закладу, що наші сотреднікі успішно виконали.

1
2
3
4

Автоматизація Zhyvets SPA в Яремче

Комфорт відвідувачів Zhyvets SPA в Яремче забезпечила в тому числі компанія "Майтек" - для комплексу наші спеціалісти розробили шафи з електромагнітними замками, також ми автоматизували готель "Станіславський", якому і належить дане СПА. Зацікавило наше обладнання? За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +38 067 005 00 33 Або переходіть до нашого інтернет-магазину у шапці профілю

1
2
3
4
5
6
7
8
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню