Час - гроші. Збільште швидкість обслуговування разом з r_keeper

Програма R-KEEPER - золотий стандарт автоматизації сучасних підприємств ресторанного бізнесу. Вона користується величезною популярністю як в елітних ресторанах преміум сегменту, так і в невеликих барах, кафе або піцеріях.

При установці програми R-KEEPER спочатку враховується специфіка діяльності підприємства. Під час експлуатації оператор використовує спеціальні настройки, що дозволяють оптимізувати роботу певного закладу - ресторану або бару.


Что представляет собой система автоматизации ресторана R-keeper

ПЕРЕВАГИ R-KEEPER ПЕРЕД АНАЛОГІЧНИМ ПЗ:


Простота і недороговизна впровадження системи

Простота експлуатації, мінімальні вимоги до обладнання

Зручний і простий у використанні інтерфейс, який не вимагає спеціальних знань

Програмний продукт являє собою систему автоматизації "все в одному"

Доступна вартість технічної підтримки"

Преимущества программного комплекса R-Keeper

Всі програмні модулі працюють в 32-розрядному режимі

Касовий клієнт може працювати в ОС Windows і Linux

Автоматичне оновлення драйверів і основної програми на станціях

Для зберігання даних використовуються захищений формат і Microsoft SQL сервер

Всі довідники синхронізуються автоматично. Для деяких довідників, наприклад, пов'язаних з податками, реалізована відкладена синхронізація

Продовження роботи офіціантській станції після розриву і відновлення зв'язку

Базою даних довідників і накопичувальної базою замовлень керує сервер довідників, який не є обов'язковим для роботи офіціантських станцій

До кожного серверу довідників може підключатися кілька менеджерських станцій

Вбудований інтерпретатор мови Object Pascal

Підтримка мережевих протоколів TCP/IP

Можливість створення власних MCR-алгоритмів і перевірки їх роботи в окремому вікні довідника.

Технические параметры R-Keeper

Конфігурація системи R-Keeper в ресторанах повного сервісу залежить від таких критеріїв, як розмір закладу, пропускна здатність, кількість персоналу та інших індивідуальних особливостей. Зокрема, в залі встановлюється необхідну кількість обладнання - касові станції, стаціонарні і / або переносні офіціантські термінали, термінали для бару. У приміщенні кухні встановлюються сервіс-принтери для друку замовлень. Можливо оснащення виробництва відеодисплеями для кухаря з інформацією про отримані замовлення, що значно оптимізує роботу персоналу.

Больше про РК

Після того, як на офіціантській станції був введений і збережений замовлення, на встановленому на виробництві віддаленому принтері, друкується сервіс-чек, який містить інформацію про первинний і наступних замовленнях. Стан поточного рахунку можна в будь-який момент роздрукувати у вигляді попереднього чека, а друк фіскального чека буде проведена на касовій станції. У відвідувачів бару замовлення приймає бармен, який має можливість самостійно сформувати чек і провести розрахунок на барній станції, без касира. Можна сказати, що R-KEEPER- ідеальна система обліку для кафе і ресторанів.

Как работает РК

Використання програми дозволяє оптимізувати роботу персоналу, що обслуговує зал - столи можуть бути обладнані пристроями (кнопками) для виклику офіціанта. Набирає популярності і технологія передачі пейджингових повідомлень. Класичне меню може бути замінено планшетними дисплеями, що дозволяють гостю самостійно замовляти страви. Для постійних відвідувачів може бути активована програма лояльності - надання знижок або нарахування бонусів за персональною картою.

Как работает РК 2

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ РЕСТОРАНІВ

TapInn, інтегрувальне з R-keeper - це привабливе багатомовними меню (більше 10 мов), бонусна система, клієнтська база, система відгуків, гнучкий інтерфейс і багато іншого в українській розробці для Вашого закладу.

Tapinn

В кінці дня (робочої зміни) на касі роздруковуються підсумкові звіти і проводиться процедура закриття каси. Керуючий ресторану може контролювати роботу ресторану за допомогою програмного модуля WEB-моніторинг - віддалено в режимі реального часу.

Про РК - завершение дня

Фахівці компанії Майтек допоможуть вибрати правильну, оптимальну конфігурацію системи автоматизації для кожного окремого закладу. Ви можете задати питання за телефонами або просто заповнити форму «Задати питання».

оставить заявку
Компания "Майтек" создает привлекательные сайты для ресторанов с полной выгрузкой актуального меню из R-keeper!

Тепер у власників ресторанів немає необхідності звертатися до IT-компаніям для створення сайтів вартістю близько тисячі доларів. Ми створимо для Вашого ресторану повноцінний сайт з можливістю розміщення всієї необхідної інформації - про історію та особливості закладу, деталях послуг, що надаються і способів оплати, з можливістю ведення власного блогу, який буде сприяти просуванню сайту і залучати нових клієнтів, барвистою галереєю і звичайно ж, детальним , а головне - актуальним електронним меню, синхронізованим з R-keeper!

Все, що потрібно від Вас - звернутися до нас і розповісти про переваги в оформленні сайту, а також вибрати доменне ім'я. Тисячі Ваших клієнтів отримають можливість переглядати повноцінне, привабливе меню, здійснювати замовлення, ознайомлюватися з цікавою інформацією про Ваш заклад, мати мотивацію знову повертатися до Вас і отримувати за це приємні бонуси!

шоурум реклама
Инструкции по установкеИнструкции по установке включены
Помощь в настройкеПомощь в настройке техники
Гарантия 1 годДополнительная гарантия на 1 год
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню