АВТОМАТИЗАЦІЯ ФІТНЕСУ, САУН І SPA ЦЕНТРІВ

Що ми виготовляємо для автоматизації сауни:


Комплексне обладнання «Сауна-Старт»

Турнікети

Пластикові браслети, карти, брелоки

Шафи для роздягалень

Електромеханічні замки

Апаратно-програмний комплекс дозволяє не тільки контролювати фінансові операції, але і економити на відеоспостереженні. Це досить «делікатна» тема для власника сауни, який хоче провести облік гостей, але в той же час присутність камери на дверях подібного закладу сприймається відвідувачами як вторгнення в особисте життя, і, відповідно, такі заклади не користуються великою популярністю.

Саме продукт «Сауна Старт» дозволяє повністю відмовитися від відеоспостереження. Компанія «Майтек» займається не тільки розробкою програмного забезпечення і виробництвом устаткування для саун, а й автоматизацією фінансової діяльності аквапарків, готелів, ресторанів, торгово-розважальних комплексів та спортивних клубів. Компанія виробляє обладнання для автоматизації закладів, активно займається розробками в області безконтактних технологій, виробництвом браслетів, електронних замків для роздягалень, магнітних і безконтактних карт, а також зчитувачів для них.

ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

1. Включення електрообладнання відбувається тільки через блок управління КЕS2-8, тобто можливість включення сеансу «мимо каси» відсутня.

2. Електронний комутатор працює з ВО «Сауна Старт» і не дозволяє підключення хакерської програми для управління комутатором без урахування.

3. Відключення комп'ютера або закриття програми призводить через деякий час до вимикання електрообладнання сауни.

4. При включеній тарифікації немає можливості відключення або маніпулювання обліковими часом.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!
{hnn} {hl}
:
{mnn} {ml}
:
{snn} {sl}
Name
Email
Phone
Ім'я
Телефон
Даю свою згоду на обробку своїх персональних даних та погоджуюсь з   Правила обробки
Дякую! Вашу заявку відправлено
Час вийшов, ви не встигли
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню