АВТОМАТИЗАЦІЯ ФІТНЕСУ, САУН І SPA ЦЕНТРІВ

Інструменти автоматизації від компанії «Майтек» розроблені провідними фахівцями нашого підприємства, і засновані на їхньому досвіді роботи з різноманітними розважальними, торговельними, ігровими та спортивними об'єктами, які ми оснащуємо якісним обладнанням і програмами вже більше 20 років!

Первый блок

Що ми виготовляємо для автоматизації фітнес-клубу:


Прокладка комп'ютерної мережі

Шафи для роздягалень

Електромеханічні замки

Турнікети

Касові місця + обладнання для reception

POS-термінали

Установка ПО абонемент-менеджер

Виды выполняемых работ фитнес-клуб

Рішення від «Майтек» дають можливість здійснювати комплексне управління фітнес центром або сауною, а саме: управління продажами і грошовими потоками (касове обладнання і касові програми для успішного ведення бізнесу), гнучке ПО для менеджерів, системи контролю доступу та контролю персоналу, ведення бухгалтерського та складського обліку.

Що ми виготовляємо для автоматизації сауни:


Комплексне обладнання «Сауна-Старт»

Турнікети

Пластикові браслети, карти, брелоки

Шафи для роздягалень

Електромеханічні замки

Виды выполняемых работ сауна

Апаратно-програмний комплекс дозволяє не тільки контролювати фінансові операції, але і економити на відеоспостереженні. Це досить «делікатна» тема для власника сауни, який хоче провести облік гостей, але в той же час присутність камери на дверях подібного закладу сприймається відвідувачами як вторгнення в особисте життя, і, відповідно, такі заклади не користуються великою популярністю.

Саме продукт «Сауна Старт» дозволяє повністю відмовитися від відеоспостереження. Компанія «Майтек» займається не тільки розробкою програмного забезпечення і виробництвом устаткування для саун, а й автоматизацією фінансової діяльності аквапарків, готелів, ресторанів, торгово-розважальних комплексів та спортивних клубів. Компанія виробляє обладнання для автоматизації закладів, активно займається розробками в області безконтактних технологій, виробництвом браслетів, електронних замків для роздягалень, магнітних і безконтактних карт, а також зчитувачів для них.

о системе сауна старт+картинка

ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ

1. Включення електрообладнання відбувається тільки через блок управління КЕS2-8, тобто можливість включення сеансу «мимо каси» відсутня.

2. Електронний комутатор працює з ВО «Сауна Старт» і не дозволяє підключення хакерської програми для управління комутатором без урахування.

3. Відключення комп'ютера або закриття програми призводить через деякий час до вимикання електрообладнання сауни.

4. При включеній тарифікації немає можливості відключення або маніпулювання обліковими часом.

Технические преимущества программы
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю своё согласие на обработку своих персональных данных и соглашаюсь с Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Инструкции по установкеИнструкции по установке включены
Помощь в настройкеПомощь в настройке техники
Гарантия 1 годДополнительная гарантия на 1 год
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню