Як це працює?

Ми пов'язуємо в єдину систему всі платіжні вузли, каси, платіжні термінали з одного боку, і пункти проходу, турнікети - з іншого. Ви, як керівник аквапарку, отримуєте повний контроль над усіма платежами в режимі «одного вікна» - прохід на територію, оплату паркінгу, готелю, точок громадського харчування, послуг аквазони.

Власникам та інвесторам аквапарків

Компанія «Майтек» є членом Асоціації аквапарків України і займається впровадженням сучасних форм обліку та автоматизації фінансової діяльності розважальних центрів, до яких відносяться і аквапарки.

Серед запущених нами об'єктів найбільший в Україні (на 1200 місць) аквапарк у Львові, центр дозвілля «Дивосвіт» в Києві. Нами також автоматизований великий торгово-розважальний центр «Мегамол» м.Вінниця. Автоматизований міні аквапарк в Одесі, аквапарк в місті Очаків, аквазони в центрі розваг в Єревані. А візитною карткою наших робіт по автоматизації аквапарків є найбільший аквапарк на Адріатиці - в місті Будва.

Термін виконання робіт з комплексної автоматизації аквапарку (вхідна група, громадське харчування, сауни, SPA, інші послуги, що надаються, без урахування замкової системи роздягалень) становить від 7 до 20 днів.


Генеральний директор компанії «Майтек»

Сторожук Віталій Ульянович

Тел. (067) 005 00 33

Обладнання та послуги

ЗАБУДЬТЕ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ГОТІВКОВИХ НА ТЕРИТОРІЇ АКВАЗОНИ
Турнікети
Tiso, Forma
Контролери вхідні
Вхідна група
Обладнання для кас
Для магазинів та ресторанів
Зчитувачі безконтактних карт
Вхідна група
Термінали поповнення
В розважальних закладах
Браслети, картки
RFID-MIFARE
Тепловізійні датчики
В номери готелів
Електромеханічні замки
До шаф, дверей
Програмне забезпечення
Контроль персоналу та операцій

Про розрахункову систему аквапарку

Розрахункові операції з клієнтом можуть бути організовані декількома способами:

1.Депозитна система передбачає можливість надання клієнту послуг на території аквапарку і покупки товарів тільки в межах суми, що знаходиться на рахунку клієнта. Надання послуг або товарів в кредит неможливо;

2.Кредитна система закладу відкриває лімітовану кредитну лінію відвідувачеві, по досягненню якої клієнт зобов'язаний погасити цей кредит. Остаточний розрахунок з клієнтом здійснюється на виході з аквапарку.

3.Комбінована система - відкриваючи рахунок, клієнт вносить певну суму, витративши яку, йому надається кредит.

Автоматизовані шафи для роздягалень від "Майтек"

1
2
3
4
5

Компанія «Майтек» має власне виробництво для пресування пластику (полегшеного HPL) і виготовлення шаф для роздягалень. Всі деталі шаф армовані алюмінієвим профілем. Електронні замки стійкі до агресивних дій (активний хлор) і функціонують в онлайн-режимі. На шафи діє гарантія - 10 років.

Турнікети для аквапарків від "Майтек"

Компанія «Майтек» виробляє спеціалізовані контролери, які встановлює на турнікети. Турнікети на території аквапарку встановлюються в трьох зонах:

1.Кассова зона;

2.Додаткові платні зони;

3.Прохід на екстремальні гірки.

Всі турнікети з контролерами функціонують в онлайн-режимі. Це дає можливість отримувати і аналізувати статістістичні дані.

Інтелектуальні датчики для водних атракціонів від "Майтек"

Для підвищення безпеки на водних атракціонах застосовуються інтелектуальні датчики різного функціоналу з метою посилення заходів безпеки і запобігання нещасним випадкам на екстремальних гірках.

Проекти, якими пишається наша команда

+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню