АВТОМАТИЗАЦІЯ БАТУТНОГО ЦЕНТРУ

Працюючи з безліччю секторів у Вашому дитячому центрі, Ви отримуєте спеціалізоване програмне рішення для батутними центру. Наша автоматизована система управляє швидкої реєстрацією, замовленнями, вечірками, кафе, лояльністю, автоматизованим маркетингом і іншими операціями.

Ми маємо колосальний досвід автоматизації різних об'єктів - від готельного бізнесу та торгово-розважальних комплексів до аквапарків та парків атракціонів! Використовуючи нашу універсальну систему, Ви будете економити Ваші ресурси, контролювати дії персоналу і залучати клієнтів більш комфортним обслуговуванням! Ми є безпрограшним вибором для будь-якого власника батутного центру.

первый блок

Компанія «Майтек» додала нові функції в наше програмне забезпечення, що спростить роботу Вашого батутними центру. Наша система фактично заощадить вам гроші, потенційно великі гроші, завдяки автоматизації продажу квитків, переходу на карткову і браслетну систему обслуговування клієнтів і системою контролю персоналу.

З компанією «Майтек» у вас також є можливість використовувати наше легко кероване автоматизоване рішення для браслетів. Браслети виготовляються на вимогу і можуть відображати Ваш логотип. Саме такий підхід в поєднанні з дизайном наручного годинника, дозволяє співробітникам швидко і легко контролювати, щоб клієнти залишали зону батута, коли закінчилося їх час. Наша система дозволяє керувати будь-яким «тимчасовим квитком» набагато простіше і ефективніше!

второй блок

Наші послуги:


Прокладка комп'ютерної мережі

Установка програмного забезпечення R-keeper

Навчання персоналу програмі R-keeper

Вхідна група: турнікети, контролери турнікетів

POS - обладнання

Пластикові карти для персоналу і адміністрації

Мобільний додаток для зони кафе TapInn

услуги

Приклади автоматизації батутними центрів і арен компанією "Майтек"

Одним із наймасштабніших проектів автоматизації об'єктів сектора батутними центрів є наша співпраця з мережею батутними арен «Flypark», «City smile». Компанія «Майтек» справила комплексну автоматизацію вхідної групи даного закладу, встановила турнікети, зчитувачі карт, частково модернізованими сферу дитячих ігрових автоматів.

Ми провели роботи по автоматизації на батутними аренах «Flypark» в таких містах як Кривий Ріг, Маріуполь, Дніпро, Кременчук, Львів, Мелітополь, Запоріжжя, Сєвєродонецьк, Кам'янське, Черкаси, Рівне, Харків і Київ.

На даний момент мережа батутними арен «Flypark» є перевіреним партнером компанії «Майтек». Ми пишаємося виконаною нами роботою і можемо сміливо пропонувати свої послуги як невеликим батутними центрам, так і масштабним мереж батутними арен по всій країні!

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Имя
Телефон
E-mail
Комментарий
Даю своё согласие на обработку своих персональных данных и соглашаюсь с Правила обработки
Спасибо! Ваша заявка отправлена
Инструкции по установкеИнструкции по установке включены
Помощь в настройкеПомощь в настройке техники
Гарантия 1 годДополнительная гарантия на 1 год
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню