Часті питання від наших клієнтів

У чому перевага автоматизації мого бізнесу за допомогою рішень від компанії "Майтек"?

Ответ: Перш за все, головною перевагою автоматизації бізнесу є економія ваших грошових ресурсів ! За допомогою впровадження систем від компанії "Майтек" ви зможете економити витрати на енергозбереження, виключати помилки, пов'язані з людським фактором, відстежувати рух і статистику ваших грошових коштів, забезпечувати контроль і попередження аварійних ситуацій, скорочувати прямі витрати на експлуатацію! Ми надаємо вашому бізнесу найвигідніші рішення!

Чому мені вигідно вкладати гроші в автоматизацію свого бізнесу?

Відповідь: Тому що це вигідні інвестиції в найближче світле майбутнє Вашої успішної компанії . Прибуток не змусить себе чекати! З нашими системами Ви скоротіть витрати на електроенергію до 40% , оптимізуєте процеси, тим самим залучаючи нових клієнтів і утримуючи постійних, мінімізуєте можливість персоналу проводити товари і послуги повз каси, отримаєте можливість відстежувати грошові потоки на Вашому підприємстві, перебуваючи в будь-якій точці світу ! Система окупає себе в сотні разів - це доводить багаторічна практика компанії "Майтек" в роботі з різнопрофільними організаціями.

Наскільки довговічні рішення від компанії "Майтек"?

Відповідь: Ми виготовляємо високоякісне обладнання для автоматизації Вашого бізнесу, так само встановлюємо ліцензійне і безперебійно функціонує програмне забезпечення, яке прослужить Вам довгі роки ! При необхідності ми навчимо Ваш персонал, а так само будемо присутні на всіх етапах впровадження і установки наших систем автоматизації. Ми гарантуємо якість наданих нами послуг, а підтвердження цьому - більше 1 000 успішно функціонують автоматизуються компанією "Майтек" об'єктів в 9 країнах світу !

Які гарантії дає компанія "Майтек" своїм клієнтам?

Відповідь: Ми гарантуємо своїм клієнтам спільну розробку бізнес-процесів; оптимальний проект для Вашого об'єкту з роз'ясненням кожної протікає операції; персонального менеджера до кожного проекту; завершення проекту в домовлені терміни ; установку тільки перевірених рішень , програмного забезпечення і устаткування; реалізацію проектів без географічної прихильності ! Компанія "Майтек" здійснює все можливе для комфортного обслуговування і розширення спектра послуг, що надаються для Вашого процвітаючого бізнесу!

+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню