АВТОМАТИЗАЦІЯ ДИТЯЧОГО ІГРОВОГО ЦЕНТРУ

Наші послуги:


Прокладка комп'ютерної мережі

Установка програмного забезпечення R-keeper

Навчання персоналу програмі R-keeper

POS - обладнання

Пластикові карти для персоналу і адміністрації

Мобільний додаток для кафе TapInn

Установка турнікетів, контролерів, датчиків на ігрові автомати, купюроприймачів

Програмне забезпечення автоматизації - це найкращий і більш інтелектуальний підхід до скорочення витрат на Вашому підприємстві.

Перспективна можливість - після автоматизації Вашого бізнесу поліпшити якість обслуговування клієнтів при систематичному зниженні витрат. Керівництво підприємств часто ігнорує цей потенціал для економії ресурсів і коштів. Більшість сучасних технологічних рішень автоматизації приміщень мають низькі експлуатаційні витрати, а загальна вартість ведення бізнесу при цьому знижується.

Ми автоматизували більше 30 ігрових залів по Україні, Польщі та Прибалтиці!

Автоматизація дитячого ігрового центру Top Fun в Словаччині

Мабуть, найцікавішим проектом в секторі автоматизації дитячих ігрових центрів є співпраця компанії «Майтек» зі словацьким закладом «Top fun», який знаходиться в столиці Словаччини - місті Братислава.

Дитячий ігровий центр «Top fun» являє собою модернізоване заклад з кімнатами для дитячих ігор - як з віртуальною реальністю, так і з реальними ігровими об'єктами.

Компанія «Майтек» забезпечила ігровий центр «Top fun» спеціальними автоматизованими картами, які дозволяють власникам закладу стежити за діями персоналу, навіть коли власники знаходяться поза дитячого ігрового центру. Таким чином, заміна простих монет для ігрових автоматів на спеціальні карти для клієнтів дозволила краще контролювати персонал і можливі нечесні дії з його боку (в той час як монети можна «провести» повз касу, дії з картами є повністю автоматизованими, і таким чином виключається варіант обману клієнтів і власників з боку персоналу).

Таким чином, компанія «Майтек» не тільки оптимізувала процес видачі монет клієнтам, зробивши їх перебування в дитячому ігровому центрі більш комфортним, але і підвищила прибуток центру, так як у персоналу більше немає можливості проводити нечесні дії з жетонами для ігор.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ!
{hnn} {hl}
:
{mnn} {ml}
:
{snn} {sl}
Name
Email
Phone
Ім'я
Телефон
Даю свою згоду на обробку своїх персональних даних та погоджуюсь з   Правила обробки
Дякую! Вашу заявку відправлено
Час вийшов, ви не встигли
+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню