Автоматизація готелей 

Система енергозбереження та контролю Но-Со. Ми заощаджуємо ваші гроші!

Гості проводять більше 60% часу поза своїх номерів, нерідко залишаючи прилади включеними в їх відсутності.

Заощаджуйте до 40% енергії, що витрачається на опалення, вентиляцію, кондиціювання повітря та освітлення в готельних номерах в рік, з встановленою системою Но-Co від "Майтек"!

Що ми виготовляємо для автоматизації готелів:


Прокладка слабкострумових комунікацій

Спеціалізоване обладнання для готелів Hotel-Control

Обладнання для reception

Програмне забезпечення Shelter

Програмне забезпечення Ho-Co

Автоматизація готелю "Monysto" в Буковелі

У 2014 році черговим об'єктом автоматизації від компанії «Майтек» став готель "Monysto" , який знаходиться на найбільшому гірськолижному курорті України - Буковелі. Відмінна риса даного готелю полягає в тому, що всі оздоблювальні матеріали, використані при будівництві і формуванні інтер'єру, не мають шкідливих речовин, тобто це один з небагатьох готелів, виконаних в еко-стилі

Ми не тільки повністю автоматизували цей об'єкт, але і розробили декоративні накладки на наші прилади спеціально під еко-стиль і імідж готелю" Monysto ".

Компанія «Майтек» піклується як про якість надаваних послуг по комплексній або локальної автоматизації, так і пропонує рішення, які є повністю клієнтоорієнтованими: ми не тільки оптимізуємо процеси, що протікають в Вашому закладі, а й розробимо ексклюзивний дизайн наших приладів спеціально під інтер'єр Вашого готелю!

1
2
3
4
5

Автоматизація готелю «Kasimir Resort» в Буковелі

Ще однією гордістю компанії «Майтек» є комплексна автоматизація одного з кращих готелів в Буковелі - Kasimir Resort Hotel, з номерним фондом в кількості 80 категорій стандарт, стандарт плюс, сімейний стандарт і люкс. Ми автоматизували готель "Kasimir Resort" включаючи не тільки номерні фонди різних класів, а й великий затишний ресторан на 160 осіб.

1
2

Автоматизація вхідної групи готельного комплексу «Voda» в Буковелі

Фахівці компанії «Майтек» здійснюють як комплексну, так і локальну автоматизацію об'єктів бізнесу. Представники готельного комплексу «Voda» в Буковелі звернулися до нас з необхідністю впровадження рішень для автоматизації вхідної групи закладу, що наші співробітники успішно виконали.

1
2
3
4

ГОТЕЛІ, АВТОМАТИЗОВАНІ НАШОЮ КОМПАНІЄЮ

+38 067-005-00-33
Консультації по рішенню